آموزش طراحی موشن گرافیک

هنگام این که مقاله آموزش طراحی موشن گرافیک را میخوانید این که آیا شما نمی دانید از کجا شروع کنید  در پیش تولید گیر افتاده باشید یا عدم اطمینان از اینکه یک طرح موشن گرافیک آماده به اشتراک گذاری نیست.

این مقاله مفید به شما کمک می کند تا اینکه اشتیاق خود را به یک پروژه افزایش دهید.

اگر با دیدن پروژه های روزمره در اینستاگرام به صورت کامل اشتیاق زده می شوید و این انگیزه تشویق به انجام طراحی موشن گرافیک می کند این اشتیاق شما را فقط تا حدی می‌تواند به جلو پیش ببرد نکته اصلی در تلاش است که اشتیاق و الهام خود را تبدیل به موشن گرافیک کنید.

احتمال دارد که برای شما بسیار مفید باشد در این مقاله به شما ۸ مرحله اول پیش تولید موشن گرافیک گفته میشود و همچنین می توان این مقاله را به نوعی آموزش طراحی موشن گرافیک در نظر گرفت.

بیشتر…

آموزش موشن گرافیک

امروزه طراحی موشن گرافیک به یکی از کار های آسان در زمینه گرافیک و طراحی وب شده است و هر کسی با اندک تجربه ای که در این زمینه دارد میتواند با استفاده از نرم افزار هایی مانند افتر افکت و یا ایلاستریتور به طراحی موشن گرافیک بپردازد . اما احتمال دارد که یک فرد بی تجربه در اول کار مرتکب اشتباهات بسیاری شود که شامل : نقص قوانین هنر های بصری ، عدم رعایت توازن ویا درک بیان پایین و سخت میباشد .

بیشتر…

موشن گرافیک چیست

موشن گرافیک چیست؟   موشن گرافیک در واقع به معنی حرکت عناصر گرافیکی در محدوده خاصی از فضای تجسمی میباشد ، این فضای تجسمی میتواند طراحی موشن گرافیک در قالب ویدیو و یا حتی ویدیو های استاپ موشن هم باشد .
موشن گرافیک کلمه ایست که این روزا ها در بازار داغ کسب و کار های آنلاین بسیار به گوش میخورد . درضمن اگر شما یک فرد فعال در زمینه وب هستید و از گوشه و کنار آن کسب در آمد میکنید ، مطمئنا آوازه هایی از بخش گرافیک درباره ساخت تیزر های تبلیغاتی و موشن گرافیک شنیده اید!
در واقع امروزه طراحی موشن گرافیک بخش بزرگی از ویدیو مارکتینگ را به عهده خود گرفته و کسانی که به طراحی موشن گرافیک مشغول هستند موفق تر از بقیه طراحان واقع شده اند .

بیشتر…