دوره آموزش موشن گرافیک حرفه ای به شما کمک خواهد کرد که مهارت های خود را در نرم افزار افتر افکت و ایلاستریتور پیشرفت دهید و از

موانع تکنیک های طراحی و ایده ها به آسانی گذر کنید و بتوانید ایده های خود را در این زمینه پیاده کنید و وارد دنیای زیبای انیمیشن و

موشن گرافیک شوید

پروژه هایتان زیبایی مورد نظر را ندارند

شاید ایده های خیلی جالب و زیبایی در ذهنتان میگذرد ولی هنگام اجرای آنها به مشکلات زیادی برمیخورید و از ایده های خودتان نا امید میشوید، روند کامل از ایده به کاغذ و کاغذ به تصویر سازی و تصویر سازی به انیمیشن به صورت 100% در این آموزش جا داده شده و حتما بعد از گذراندن این دوره توانایی تبدیل ایده هایتان به واقعیت را خواهید داشت.

مطالبی که شما دقیقا نیاز دارید

بسیاری از آموزش های موجود در اینترنت معمولا کار را از اطلاعات خیلی پایه و بیسیک شروع میکنند و ممکنه شما از همان اول کار خسته بشید و حوصله تان سر برود، ولی ما سعی کردیم با پروژه محور قرار دادن کل آموزش شما رو وادار به انجام یک پروژه حرفه ای کنیم که از همان اول کار خودتان را به عنوان یک موشن دیزاینر بپذیرید و اعتماد به نفس کافی را برای اجرای پروژه ها پیدا کنید.

آموزش های رایگان اینترنتی خیلی ناقص هستن

شاید در ابتدای کار با مواجه شدن با هر مشکلی در موشن دیزاین به گوگل و یا یوتیوب مراجعه کنید و از آموزش های کوتاه کمک بگیرید، ولی با این همه متوجه میشوید که آموزش های گفته شده خیلی کوتاه و ناقص و شایدم سخت برای دنبال کردن باشن، تو این دوره در هر فیلم کلی تکنیک و روش آموزش داده میشه و  برای انجام کارهاتون منتظر شما هستند.

در کوتاه ترین مدت نتیجه میخواهید؟

اول از همه این نکته خیلی مهمه که برای حرفه ای شدن در هر هنری نیاز به کار و تلاش بلند مدت در راستای درست هست! پس انتظار تبدیل شدن به یک موشن دیزاینر در یک شب را از ما نداشته باشید! اما در این پک شما به بهترین نحو خودتون رو در راستای درست قرار میدین و کاملا به راه خواهید افتاد، بقیه کار کاملا بستگی به علاقه و تلاش شما خواهد داشت.

افتر افکت میتونه سخت باشه!

نرم افزار افتر افکت با این که از کاربردی ترین نرم افزار های دنیای تولید محتواست ولی بیشتر اوقات میتواند برای افراد تازه کار مقداری پیچیده و سخت به نظر برسد و شخص هنگام یادگیری با سنگینی و جدیت بیش از حد این نرم افزار روبرو شود!در این دوره مطالب افتر افکت همه به صورت بهینه و یکجا به شما تدریس خواهد شد و خبری از اضافات به درد نخور نیست.

پلاگین ها سردرگم کننده هستند

به هنگام نیاز کار خاصی در افتر افکت یک موشن دیزاینر میتواند از پلاگین های مختلفی برای اجرای کارش به کاربگیرد ولی ممکن است پلاگین اشتباه انتخاب شود ویا پلاگین مورد نظر نیازمند دوره خاص آموزشی باشد که باید آن را گذراند! در این دوره تمامی پلاگین هایی که امروزه موشن دیزاینر های معروف به کار میبرند معرفی و آموزش داده میشوند.

آیا این دوره آموزشی مناسب من هست؟

ما سعی کردیم این پک را طوری طراحی کنیم که تمامی افرادی که علاقه مند این رشته هستند فایده ای از این پک ببرند و بعد از گذراندن دوره حتما درصد بالایی از مطالب گفته شده رو در کار مربوطه خودشون به کار ببرند و نیاز خودشان را برطرف کنند و با توجه به فیدبکی که از هنرجویان کلاس حضوری ما گرفتیم با همین متد، کسانی که آموزش دیدن هم اکنون مشغول به کسب در آمد از این حرفه میباشند.

تولید کننده های محتوا

اگر صاحب یک وبسایت، وبلاگ یا پیج اینستاگرام هستید حتما باید نحوه ساخت بهترین محتوا را برای مخاطبین خود را بلد باشید و بتوانید بیشتر محتوای خود را بدون کمک از دیگران ایجاد کنید و آن هارا به سلیقه ای که دارید ویرایش کنید.

کار آفرینان

بهترین روش برای پیشرفت یک کسب و کار و انجمن نوپا ایجاد محتوا و ویدو های زیبا برا تبلیغات و معرفی شما به مخاطبانتان هست! اگر میخواهید اینکار را خودتان یادبگیرید و آنرا با سلیقه خودتان انجام دهید.

طراحان گرافیک

طراحان گرافیک و کسانی که میخواهند تصویرسازی های دو بعدی و سه بعدی خود را برای ارائه بهتر و جان بخشی به آنها انیمیت کنند و کار خود را به یک مرحله فراتر از بقیه پیش ببرند ما به شما نحوه انیمیت المان های گرافیکی خودرا به بهترین نحو آموزش خواهیم داد.

طراحان وب

طراحان وب و User Interface در این دوره میتوانند نحوه اجرا و انیمیت پروژه های خود را یاد بگیرند که بهترین روش برای ارائه برای کارفرما ها قبل از اجرای کار مباشد، این دسته افراد از این پک آموزشی بهره بسیار بالایی خواهند برد! 

موشن گرافیستان تازه کار و حرفه ای

اگر شما تازه اول راه موشن گرافیک هستید و یا در حال حاضر شما یک طراحی موشن گرافیک میباشید و در جستجوی محتوای آموزشی خالص و بدون اضافات برای افزایش مهارت های خود میباشید، اینجا مناسب ترین جا برای شماست!

تدوین گران

آیا تا به حال اتفاق افتاده است که به عنوان یک تدوین گر نیاز به انجام یک سری انیمیت برای بهبود کار خود داشته باشید ولی آخر کار سر از کله زدن با افتر افکت در آورده اید؟ در این پک بسیاری آموزش برای شماست.

در این دوره چه چیز هایی یاد خواهیم گرفت؟

در اولین مرحله آموزش ما به ما بهترین و بهینه ترین پلاگین ها را برای شما معرفی میکنیم و مرحله به مرحله نصب آنهارا با شما یاد میدهیم. در ضمن تمامی فایل

های پلاگین ها داخل پک موجود میباشد.

در اولین مرحله آموزش ما به ما بهترین و بهینه ترین پلاگین ها را برای شما معرفی میکنیم و مرحله به مرحله نصب آنهارا با شما یاد میدهیم. در ضمن تمامی فایل

های پلاگین ها داخل پک موجود میباشد.

طراحی و تصویر سازی را از رو کاغذ شروع میکنیم و به شما نحوه تصویر سازی درنرم افزار Illustrator را به صورت حرفه ای آموزش میدهیم.

پروژه را از صفر تا صد تصویر سازی میکنیم و طی این پروسه شما به صورت حرفه ای با ایلاستریتور کار خواهیند کرد و 3 پروژه حرفه ای تصویرسازی را انجام خواهید داد.

ایمپورت حرفه ای تصویر سازی هایی که انجام دادید را به افتر افکت انجام میدهیم و آماده سازی های لازم را برای شروع انیمیشن انجام میدهیم.

انیمیت حرفه ای پروژه را داخل افتر افکت شروع میکنیم و تصاویر و اشکال را با توجه به ایده اولیه و استوری برد کار به حرکت در می آوریم!

برای جذاب تر شدن پروژه از بافت ها و تکسچر های بسیار زیبایی که داخل پک قرار داده ایم استفاده میکنیم و انواع استایل را در موشن گرافیک توضیح میدهیم.

کاراکتری را که دریک پوزیشن قرار دارد بدون استفاده از هر گونه پلاگین و جدا از پیچیدگی انیمیت میکنیم و به شما یاد میدهیم که کاراکتر های ساده چگونه انیمیت و ریگ میشوند.

تکنیک مورف یا تبدیل اشکال به شکل های دیگر را به صورت حرفه ای و تخصصی با استفاده از ease را تمرین میکنیم.

جهت زیباتر شدن کار ها و حرفه ای دیده شدن آن ها کار حرفه ای با Graph Editor افتر افکت را به صورت کامل و جامع یاد خواهید گرفت. یادتان نرود که یک موشن دیزاینر حرفه ای

حتما باید کار با Graph Editor را بلد باشد!

خواهید آموخت که یک اسپایرل بسیار زیبا و جالب چگونه طراحی میشود و چگونه میتوان از آن ها استفاده بهتری کرد.

نحوه جمع بندی درست کار و بهترین روش و آسان ترین روش برای رندر گیری کار رو به صورت کامل به همراه مختصری از صداگزاری روی کار را خواهید آموخت.

بعد از گذراندن این این دوره قادر به چه چیز هایی خواهم بود؟

نگاهی به موشن گرافیک 30 ثانیه ای ما بندازید! شما این پروژه را صفر تا صد اجرا خواهید نمود، علاوه بر این شما توانایی اجرای انواع پروژه های موشن گرافیک را خواهید داشت. همچنین کلی تکنیک از افتر افکت و ایلاستریتور یاد خواهید گرفت.

چه کسی در این دوره آموزش میدهد؟

موشن فلت با سابقه کاری 3 سال حرفه ای در زمینه موشن گرافیکس و با پروژه های بزرگ و معتبر یکی از بهترین مراجع برای سفارشات موشن گرافیکس برای کارفرمایان میباشد.

برخی از مشتریان موشن فلت

مزایای دیگر این دوره چیست؟

آموزش کامل Illustrator و After effects

ما در این دوره برای اینکه شما با تصویر سازی آشنا شوید کلیه نرم افزار های گفته شده را آموزش خواهیم داد.

آموزش هنری وجدی تر

در این دوره شما با بعد حرفه ای و هنری موشن گرافیک آشنا خواهید شد و خبری از فایل و پک های آماده نیست!

آموزش پروژه محور

علاوه بر کلیه آموزش های موجود در اینترنت که همه آنها ابزار محور هستند، این دوره به صورت کاملا پروژه محور میباشد.

فایل های تمرین

تمامی فایل های تمرین این دوره آموزشی از تصویر سازی تا موشن گرافیک داخل پک قرار داده شده اند.

آموزش صفر تاصد و قدم به قدم

کلیه مراحل آموزش به صورت کامل به شما نشان داده خواهد شد و تمامی توضیحات به صوت تکمیل داخل این پک ارئه میشود.

پشتیبانی آنلاین و گروه چت

برای این که تمامی مشکلات هنر آموزان را به صورت سریع حل کنیم، یک گروه آنلاین پشتیبانی برای پک تشکیل شده.

خب قیمت چقدر است؟

179 هزار تومان

دانلود کامل پک آموزش موشن گرافیک موشن فلت 

بالای 14 ساعت فیلم آموزشی با محتوای کاملا مفید و پروژه محور به صورت Full HD و 60FPS به همراه

تمامی فایل های تمرین و عکس ها و پروژه اورجینال موشن گرافیک 30 ثانیه ای و ورژن های پایین تر افتر افکت، تکسچر ها

و بافت ها و تمامی پلاگین های مورد استفاده و خیلی بیشتر.

motiongraphic pack

سوالات متداول

شما به راحتی میتوانید دو نرم افزار After effect و Illustrator را با یک سرچ ساده گوگل پیدا کرده و آنها را از وبسایت های معتبر دانلود کنید.

سیستم مورد نیاز After effects:

Cpu: Intel core 2 , AMD Phenom II 64 bit پیشنهادما : Intel Core i5 2 core Amd 1000x

Ram: 4GB و 8 GB پیشنهاد ما

کارت گرافیک با حافضه حد اقلی 1 GB و 2GB پیشنهاد ما.

اگر شما اطلاعات پایه ای درباره افتر افکت و نحوه کار با ابزار ها میدانید خیلی خوب است، اما اگر هیچ اطلاعات درباره کار با افتر افکت نمیدانید هیچ مشکلی نیست ما تمامی ابزار ها و پلاگین هارا از صفر و از مرحله بیسیک شروع کرده ایم.

شما بعد از گذراندن دوره و تمرین و تکرار کافی حتما قادر خواهید بود که در جایی استخدام شوید و یا حرفه لازم را برای فریلنسینگ در اینترنت را به دست آورید.

اگر شما هر روز بتوانید وقت برای تمرین و کار بگذارید حدودا 16 روز طو میکشد که این دوره را به صورت کامل به اتمام برسانید.

البته که این کلاس برای شما مفید خواهد بود، حتی اگر اطلاعاتی درباره موشن و افتر افکت داشته باشید، ما تضمین میکنیم که در این پک خیلی چیز های یاد خواهید گرفت.

بله صد درصد، این پک جهت راحتی شما به صورت دانلودی میباشد و پس از دانلود میتوانید در هر جا حتی به صورت آفلاین در موبایل و تبلت خود هم ویدیو هارا مشاهده کنید.

شما کافیست بر روی یکی از دکمه های “خرید پک آموزش موشن گرافیک موشن فلت” در بالا و یا پایین کلیک کنید، بعد از انتقال به صفحه بعدی بر روی “افزودن به سبد خرید” کلیک کنید و سپس در مراحل بعدی با وارد کردن مشخصات لازمه به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد، بعد از پرداخت لینک فایل دانلود در صفحه برای شما نمایان خواهد شد، و همچنین یک ایمیل حاوی لینک دانلود پک به ایمیل شما ارسال خواهد شد، برای چک کردن ایمیل لطفا پوشه Spam را هم چک فرمایید.

حجم کامل دانلوداین پروژه حدودا 3.8 گیگابایت میباشد که میتوانید بعد از خرید تا 20 روز با لینک داده شده به شما دانلود کنید.

سوالی دارید؟ مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک اینستاگرام موشن فلت

لینک گروه تلگرامی پک آموزشی